Striptýz, erotické vystoupení, nahé celebrity, erotika a sex slavných osobností

Striptýz Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Varnsdorf, Rumburk, striptýzové vystoupení Děčín, Nový Bor, Česká Lípa, stripter Ústí nad Labem, rozlučka se svobodou Teplice, pánský striptýz Most, strip show Litvínov, narozeninové překvapení Chomutov, Klášterec nad Ohří, Kadaň, rozlučkový večírek Žatec, striptérské představení Plzeň, Karlovy Vary, striptýzový tanec oslava Sokolov, Cheb, Františkovy Lázně, striptér Alex - držitel titulu Mistr ČR ve stripu, Mariánské Lázně, Klatovy, Aš, Rozvadov, Tachov

Striptýz a erotika, nazí muži a ženy z řad známých osobností 

Předvádět nahé tělo formou striptýzu se ze světa celebrit rozhodnul americký herec Channing Tatum a to před svou filmovou kariérou.

Než se stal známým striptérem 

Již od dětství se věnoval sportu. Na střední škole dosáhnul dokonce na fotbalové stipendium. Budoucí striptér a lamač dívčích srdcí se živil jako model a spolupracoval se známými značkami Armani, Fitch a agenturou Ford Models a Beatrice Model. Byly mu nabídnuty malé role v televizních reklamách na Pepsi a American Eagle.

Striptér, sexy vystoupení, závratné tempo v Hollywoodu

Objevením se v seriálu Kriminálka Miami začala hercova kariéra nabírat na obrátkách tempo. Svým pohybovým zápalem dostal do kolen diváky ve snímku Let's Dance z roku 2006. Pak přicházely role ve filmech Milý John, Zkrat, G.I.Joe, 21 Jump Street a Navždy spolu.

Striptér, žhavý striptýz nadržené divačky eroticky naladil 

Tou správnou žhavou podívanou se v roce 2012 stal snímek Bez kalhot (Magic Mike). Film vypráví o striptérech a jejich působení ve striptérském podniku.