Mistr ČR ve striptýzu Vás vítá! Profesionální striptér na objednání. Pánský striptýz po celé ČR

Výška 185 cm         video      podcast

BARRANDOV TV 6.1.2024 - Sejdeme se na Cibulce

Povedené turné a produkce programu na erotických plesech:
10.2.2024 Liberec - 1025 návštěvníků, 9.3.2024 Turnov - 320 návštěvníků, 16.3.2024 Česká Lípa - 348 návštěvníků, 23.3.2024 Mladá Boleslav - 812 návštěvníků, 30.3.2024 Pardubice - 371 návštěvníků 
 
Stripter pro ženy, pánský striptýz na oslavu narozenin, striptýzové vystoupení na rozlučku se svobodou. Striptér Alex
Mistr ČR ve striptýzu Alex Maximus - eminentní striptér patřící k nejvyšší špičce v tomto odvětví zábavy u nás i v Evropě. Profesionální striptýz na soukromou oslavu narozenin. Stripter v okolí. striptýzové vystoupení na rozlučkový večírek, narozeniny.Striptér Alex nejen, že má vypracované a symetrické tělo, ale i smysl pro detail v Striptýz na přání pro dámy. Vánoční striptýzové vystoupení. Stripter AlexStriptér na rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, podnikový večírek. Striptérské vystoupení pro ženy na dámskou jízdu, pro oslavenkyni Liberec, Jablonec nad Nisou, Varnsdorf, Rumburk, Česká Lípa, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Teplice, Most, Litvínov, Chomutov, Žatec, Louny, Plzeň, Karlovy Vary, Kraslice, Sokolov, Cheb, Aš. Strip show na rozlučkový večírek pro dámy. Striptýzové vystoupení, narozeninové překvapení. Stripter Alexkostýmu, choreografii, hudební cítění a zejména profesionálně předvedenou uměleckou show jakou je pánský striptýz. Striptér Alex je jedinečný a ví co dělá. Erotickou podívanou mimořádného formátu.

Pánský striptýz - exkluzivní vystoupení v podání mistra ČR

Striptér Alex není jako ostatní striptéři. Jeho čísla nejsou jen bezhlavý pánský striptýz. V celonárodní soutěži pánského striptýzu se stal absolutním vítězem. V konkurenci byli přední profesionální striptéři. Striptér, objednání pánského striptýzu na oslavu narozenin, rozlučku se svobodou. Objednávka striptýzového vystoupení na firemní večírek, dámskou jízdu, veřejnou a privátní akci. Luxusní dárek pro milenku. Objednat striptýz po celé ČR. Narozeninové překvapení  - strip show - rozlučkový večírek - striptérské představení - nevšední zážitek

Striptér na prestižních akcích s Lucií Bílou a Rammstein

Titul Mr. Strip za bezkonkurenční pánský striptýz mu otevřel dveře do českých médií. Na TV Prima a TV JOJ účinkoval v přímém přenosu s Lucií Bílou. Vystupoval pro hudební skupinu RammsteinByl hostem v televizních talk show (Sejdeme se na Stripter jako dárek, striptýz Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Tachov, Cheb, Rokycany, Nejdek, Chodov, Ostrov, Klatovy, Štětí, Mělník, Úštěk, Tanvald, Česká Lípa, Slaný. Dámská jízda striptease k narozeninám, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, soukromý striptýz, Doksy, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Mnichovo Hradiště, Benátky nad Jizerou. Strip show. Rozlučkový mejdan pro nevěstuCibulce - TV Brrandov, Život je fajn - TV Mňam...), pořadech (Topstar - TV Prima, Intim Night - TV Barrandov, Hvězdolet - Divadlo u Hasičů...), přímých přenosech (TV Prima - Česko-Slovensko má talent) a rádiích (Evropa 2, Seejay rádio, Bonton). Vše lze nalézt na tomto webu v sekci aktuality a fotogalerie. 

Strip show po celé ČR a Evropě

Alex vystupuje v celé Evropě - v Itálii, Německu, Rakousku, Řecku, Polsku a Slovensku. Tak jako on umí uvést pánský striptýz málokdo.

Objednání striptéra na narozeniny, rozlučku se svobodou a jiné oslavyPánský striptýz loučení se svobodou - striptýzový tanec pro nevěstu, striptýz pro oslavenkyni. Luxusní dárek - striptér. Alex - držitel titulu Mistr ČR ve stripu. Rokytnice nad Jizerou, Jilemnice, Semily, Železný Brod - pánský striptease - rozlučková párty - striptýz - narozeniny - striptýzové překvapení - objednání strip show na podnikový večírek. Striptýzové vystoupení na privát. Originální dárek - striptérské představení pro nastávající

Striptér Alex se podílí rovněž na různých prestižních akcích a erotických veletrzích. Je na nich výraznou osobou. Je stoprocentní profesionál, jenž dbá na dobře odvedenou práci, spolehlivost, korektnost a spokojenost divaček. Jeho striptýz je umělecké dílo. Stripter Alex je mimořádný, chápe pánský striptýz jako kumšt. Vydává ze sebe Maximum.

Stripter pobaví a zpestří párty pro ženy na dámské jízdě

Striptér Alex je tu pro vás, aby pobavil, potěšil a eroticky naladil pánským Stripshow objednání, pánský striptýz, narozeniny, rozlučka se svobodou. Striptýzové vystoupení Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Varnsdorf, Rumburk, Nový Bor, Česká Lípa, mužský striptýz Lovosice, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Karlovy Vary, Plzeň, Cheb, Aš, Žatec, Louny, Rakovníkstriptýzem na zábavě, ať je to dámská jízda, narozeniny, rozlučka se svobodou, podnikový večírek, VIP akce či maturitní ples. Co více však ženy přivábí než pánské striptýzové představení? V současné době stripter Alex nabízí pánský striptýz k objednání a show ve čtyřech variantách. Prezentuje GLADIÁTOR show, INFERNO show, FERAL show a MEDIC show. V interpretaci Alexe není pánský striptýz vulgární.

Vzrušení při striptýzu, nahé tělo

Striptease na privát. Striptýzové vystoupení pro ženy na dámskou jízdu. Rozlučková párty s pánským striptýzem pro nastávající - strip show - rozloučení se svobodou, zapíjení. Třeboň, Tábor, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Roudnice nad Labem, Rakovník, Příbram, Kutná Hora, Kolín, Poděbrady, Benešov, Striptýz Říčany, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Přelouč, Beroun, Trutnov, striptér AlexPři striptýzu je možné zažít znamenité rozptýlení, vzrušení, zábavu a legraci. Pánský striptýz čili erotické vystoupení je jistě nezapomenutelný zážitek. To vše předurčuje domluvit pánský striptýz jako dárek a překvapit oslavenkyni nebo nevěstu. Důvod proč vyzkoušet a užít si tuto atraktivní podobu zábavy a vychutnat si pohled na nahé tělo při předvádění pánského striptýzu.

Striptýzové vystoupení na ladies night - erotické vystoupeníPánský striptýz na párty, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Strakonice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Humpolec, Jihlava, Havlíčkův Brod, Chrudim, Jičín, privátní striptýz Turnov, Trutnov, Křivoklát, Lipno, Nymburk, České Budějovice, striptýzové vystoupení Klášterec nad Ohří, striptér Ostrov, Česká Kamenice, striptýzová show Neratovice

Striptér Alex má svůj pánský striptýz vkusný, kostýmově, choreograficky a hudebně velmi dobře propracovaný. Pánský striptýz může být prezentován na ladies night, loučení se svobodou, narozeninové oslavě, maturitních plesech, výročních oslavách a jiných VIP akcích.

Rezervace a objednání striptýzu na oslavy

Rovněž lze pánský striptýz rezervovat na večer pro dámy, podnikový večírek nebo ples. Strip show jistě potěší jako dárek k výročí nebo zpestří program na oslavě narozenin.

Pánský striptýz, délka vystoupení

Délka jednotlivých pánských striptýzů činí 10 až 15 minut. Stripter Alex Vám nabídne skvělou zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Neotřelá originální strip show - nevšední zážitek v interpretaci striptéra Alexe

Jakákoliv akce se stane zábavnější a nezapomenutelnou.

Aby se pánský striptýz stal jedinečný a poutavý, je důležitý důraz na detail a kvalitu

Stripter okoření zábavu, pobaví publikum a mile překvapí oslavenkyni. 

ALEX MAXIMUS = MAXIMÁLNÍ PROŽITEK

.

Striptýz - objednávka striptýzového vystoupení - narozeninové překvapení, kontakt na striptéra, objednat pánský striptýz - rozlučková párty se svobodou - strip show - narozeniny, soukromý striptýzový tanec - privát, striptérské vystoupení k narozeninám. Striptýz - slavení narozenin - strip zapíjení svobody, luxusní dárek
Striptér na narozeniny, pánský striptýz na rozlučku se svobodou, strip na podnikový večírek, objednání po celé ČR. Striptýzové vystoupení objednávka. Profi strip kontakt. Vyhledat striptéra na loučení se svobodou - strip show - narozeninová oslava. Striptýzový tanec pro ženy, striptýz domu, originální dárek pro manželku