Striptér, striptýzové vystoupení - nevšední zážitek, erotické překvapení

Objednání striptéra na rozlučkový večírek, striptýz na oslavu narozenin, strip show pro ženy. Striptýzové vystoupení - luxusní dárek, nevšední zážitek. Stripter Alex. Mistr ČR ve stripu. Narozeninové překvapení pánský striptýz

         video

Pánský a dámský striptýz - vzrušení a erotika 

Striptýzové vystoupení je již dlouhá desetiletí považován za skvělé erotické pobavení, ať už jde o pánský striptýz či dámský striptýz. Nabízí zajímavou sexy zábavu, vzrušení, napětí a očekávání.
 

Striptéři a striptérky své striptýzové vystoupení zakončí nahotou

Striptérské představení - striptýz, anglicky striptease, předvádí jedna nebo několik osob, přičemž se postupně účinkující svléká, obvykle do rytmu hudby a se specifickou choreografií. Tudíž se pokládá za formu tanečního vystoupení. Striptýzové vystoupení je v mnoha případech zakončené odhaleným tělem. Vystupující ženy se nazývají striptérky, muži potom striptéři.
 

Muži potěšili ženy striptérským vystoupením, sexuální revoluce 

Striptýz se poprvé dle People’s Almanac vyskytnul koncem 19. století v Paříži. Erotické vystoupení bylo do 70. let 20. století prakticky předváděno pouze ženami, ovšem se stoupající sexuální revolucí se objevovali i muži striptéři.
 

Objednání striptýzu na narozeniny, rozlučku se svobodou, firemní večírek

Striptýz se může předvádět v nočních klubech, nebo v ostatních podnicích. Pánský striptýz je občas součástí soukromé oslavy, VIP akcí, ladies night. Striptéři rovněž navštěvují akce jako jsou firemní večírky, rozlučka se svobodou, erotický veletrh, maturitní plesy, podniková akce, půlnoční překvapení, nebo jako dárek k výročí.
 

Striptýzové vystoupení pro ženy, erotické pobaveni

Pánský striptýz se stal oblíbeným až v poměrně nedávné době. Ač to může znít neuvěřitelně, pro tuto změnu byl zásadní postupný tlak na rovnoprávnost žen. Ženy už nechtěly být jen erotickým objektem, na který se chodí dívat hlavně muži. Mnozí pánové tento trend pochopili a využili své šance na uplatnění v této oblasti zábavního průmyslu.
 

Sexy těla striptérů vzrušují ženy

Pánové si samozřejmě záhy při striptýzovém vystoupení uvědomili, že pro úspěch v této branži nestačí jen odhodit svršky a očekávat úspěch. Pochopili, že aby jejich erotické vystoupení byly žádané, musí pro to taky něco udělat. Převážná většina striptérů již dnes věnuje svému vzhledu mnoho času a energie. Štíhlé tělo s vypracovanými svaly je pro většinu žen jistě atraktivnější a sexuálně přitažlivější než tělo, o jehož vzhled se muž nestará. Striptéři tak tráví mnoho času posilováním a různými jinými sportovními aktivitami, aby dosáhli „dokonalého“ sexy těla.
 

Pánský striptýz na narozeniny, dámskou jízdu, erotický dárek 

Pro show striptéra platí stejná pravidla jako pro striptérky. Jde o to pobavit a zaujmout obecenstvo, vyvolat v něm pocity sexuálního vzrušení a „hříšné“ myšlenky. Velmi oblíbení jsou mužští striptéři na soukromé akci, jako jsou například narozeniny, rozlučky se svobodou, ladies night čili dámská jízda a oslavy nejrůznějších ražení.
 

Striptér i striptérka při erotickém vystoupení zapojují publikum

Samozřejmě stejně tak jako u striptérek je možné si zvolit, zda bude striptér předvádět pouze bezkontaktní striptýz, kdy není dovoleno se účinkujícího jakkoli dotýkat nebo půjde o představení kontaktní, kde se publikum do vystoupení aktivně zapojí. Mohou striptérovi pomáhat se svlékáním svršků, hladit ho a podobně. V takovém případě je show pro diváky jistě mnohem záživnější než pouhé sledování erotické show.
 

Striptérské vystoupení, možnosti

Velmi oblíbeným aspektem pánských striptýzových show jsou často používané převleky. Díky nim vám tuto erotickou zábavu může předvést kdokoli, koho si vyberete.
Objednat striptýzové vystoupení na veřejné akce. Narozeniny - privátní striptýz na rozlučku se svobodou, striptér na objednávku, zajistit striptýz. Strip show na rozlučkový večírek pro ženy - striptýzový tanec, narozeninové překvapení. Stripter Alex - Mistr ČR ve stripu