Striptýz, striptéři a striptérky výběr erotického vystoupení

Narozeninový striptýz, rozlučka se svobodou - stripter. Dámská jízda - striptýzové vystoupení do soukromí. Strip show pro ženy. Striptér Alex. Oslava narozenin - striptýzové překvapení

Striptýzové vystoupení, druhy striptýzu

Striptýz se již dlouho nedělí výhradně na dámský striptýz a pánský striptýz. V současnosti existuje velká část erotického tancování čili striptýzu.
 

Erotické dráždění, americký striptýz 

Americký striptýz je oblastí mužů, jde de facto o střídmější formu klasického pánského striptýzu. Striptér se u tohoto pánského striptýzu obvykle neodhalí zcela, nýbrž setrvá na závěr ve spodním prádle.
 

Striptérské vystoupení, striptýz DUO

Máte-li touhu umocnit Váš zážitek, objednejte si DUO striptýz. Jde vlastně o skupinový striptýz, kdy se ve stejnou chvíli svléká víc než jeden účinkující. Vystupující jsou buď ženy, muži nebo kombinovaná skupina.
 

Erotické dráždění, kontaktní striptýz

Kontaktní striptýz náleží k velmi proslulým v oblasti rozluček se svobodou a narozenin. V průběhu tohoto striptýzu se striptérka nebo striptér odhalují. Při striptýzu se dotýkají klienta se záměrem většího vzrušení (pokušení).
 

Sexuální potěšení, hard striptýz

Pod tímto, ale i pod dalším pojmenováním, je možné objevit už peprnější formu striptýzu, kdy se mimo svlékání účinkující striptérka, striptér dráždí rozličnými erotickými pomůckami.
 

Striptýz, erotický orientální tanec

Kurzy orientálního tance náleží v dnešní době k velmi populárním a úspěšně se organizují téměř v jakémkoli působišti. Před asi sto lety nicméně orientální tanec spadal k předím představitelům striptýzového tance a podstatně ovlivnil rozkvět striptýzu na celém světě.
 

Striptýzový tanec, sportovní striptýz, pole dance, erotické dráždění

Samostatnou doménou je sportovní striptýz, jenž se těší velké přízni v Rusku. Jeho oblíbenost ale velkým tempem pohlcuje celý svět. O co přesně jde? Sportovní striptýz čili také Pole dance je ve skutečnosti školou erotického tance pro privátní záměry. V programu této školy se nejčastěji vdané ženy vyučují vábnému svlékání u tyče.
 

Striptérské vystoupení, erotika, zdraví

Striptýz je úžasným aerobním způsobem u něhož dochází k efektivnímu spalování kalorií a ženy se tady mimo shazování nadbytečných kilogramů, formují postavu, učí se vzrušujícím pohybům, dosahují větší sebevědomí a do manželství tímto vnáší nový náboj, jenž je tolik významný u jakéhokoli dlouholetého poměru.
 

Striptýz vzrušuje, erotické rozptýlení, sexuální potěšení 

Druhů striptýzu je zkrátka spousta a jsou ovlivněny dobou. V poslední době se těší velkému zájmu příkladem vyzývavé svlékání v limuzíně nebo určité extrémní svlékání, jako striptýz XXL velikostí nebo striptýz s hadem a podobně. Striptýz prostě patřil, patří a vždy bude náležet ke vzrušivým rozptýlením lidstva, které mají v poslání nejen vzrušit, ale dokonce rozjařit, rozvinout fantazii, zvýšit sebedůvěru, podpořit sexuální apetit a zpestřit již poněkud všední vztah po několika letech společného soužití. Pročež pokud zamýšlíte zkusit něco vynikajícího, neostýchejte se patřičně vychutnat striptýz.