Striptýz, obnažené dívky naladily a potěšily politiky

Striptér na loučení se svobodou - striptýz k narozeninám, strip show na rozlučkovou párty. Rezervování striptýzového vystoupení na privátní oslavu. Stripter Alex - držitel titulu Mistr ČR v pánském striptýzu

Žhavý striptýz dívky předvedly politikům, erotická podívaná potěšila starověké Řecko

Striptýz jakožto erotické umění a svlékání povšechně ve starověkém Řecku využívali v rozmanitých politických metodách. V této oblasti obzvlášť excelovala řecká císařovna Theodora, choť císaře Justiniána I., žena jež byla nejmocnější ženou v celé historii Byzantské říše.
 

Striptýz, sexuální vzrušení a středověk

Zdá se, že s příchodem křesťanství, bude vše jinak. Skutečně bylo vše oficiálně spojeno se sexuálním vzrušením omezeno, avšak myslíte-li, že tímto křesťanský svět učinil striptýzu přítrž, jste na omylu.
 

Striptýz ukazují nahá děvčata publiku   

Striptýz čili veřejné svlékání nebyl ani ve středověku zas až takové tabu, dokládají to různé malby na nichž jsou vyobrazeny obnažující se dívky před publikem (například jako Marquis z roku 1720).
 

Vzrušující striptýz mladých děvčat

Svůdný striptýz mladé dívky předváděly s velkým zápalem, protože měly k tomu podstatné důvody. Erotickým tancem sexuálně vzrušovaly publikum, v němž byli právě vlivní lidé. Striptýzem si tak udržovaly styky se svými věrnými ctiteli. Když pak dívka striptérka potřebovala pomoc nemusela dlouho hledat. 

.