Striptýzové vystoupení, erotická podívaná. Svádění striptýzem, novodobé dějiny

Strip - rozloučení se svobodou - striptýz. Narozeniny - striptér, luxusní dárek - striptýzové vystoupení. Dámská jízda - strip show. Narozeninové překvapení. Stripter Alex - držitel titulu Mistr ČR v pánském striptýzu

Striptýzové vystoupení, svůdný tanec, kankán

Francii patří novodobé dějiny striptýzu, kde se v závěru devatenáctého století nejdříve představil kankán následovaný utvořením živých střídmě oblečených obrazů v Moulin Rouge a Folies Bergere. Striptýz jako první veřejně potom předvedla Divan Fayonau, která se 13.3.1894 odhalila do negližé.
 

Striptérka Mata Hari, svůdná erotická tanečnice

Mata Hari, která byla nejproslulejší erotickou tanečnicí všech dob startuje v roce 1905 tu pravou současnou historii striptýzu. Striptérka, již provází značně drsný příběh se špatným koncem.
 

Striptýz, sexy striptérka, skandál

Striptýzový převrat v dějinách nastal až po první světové válce. Striptýz se těšil, čím dál větší přízni, ale dosud byl oborem výhradně žen a svlékání bylo vždy neúplné. Striptýzové představení zaznamenalo změnu až v roce 1920 díky Anně berberské, jež byla všeobecně pověstnou erotickou tanečnicí, kterou provázely četné skandály.
 

Striptýzové vystoupení v soukromí i v podniku, striptérky a sex

Striptýz a jeho opravdový rozkvět však přišel až po druhé světové válce, tenkrát se v Západním Německu započal rozmáhat sexuální průmysl a začaly se zakládat první striptýzové bary, kde s celkovým odhalením své sexy tělo svůdné striptérky předváděly vyzývavý striptýz s oceněním.