Striptéři, práce v erotice, striptýzové představení, ohnivá show

Striptéři, práce v erotice, exhibicionismus, 

Striptéři a jejich práce v erotice se může jevit na první pohled jako zábava, ovšem mělo by být v muži, jenž předvádí striptýz značné kvantum exhibicionismu. Stripteři by měli mít udržované a svalnaté tělo, tudíž samozřejmě sportovat. Striptéři by měli dovést se hezky hýbat, měli by být dobří tanečníci, mít smysl pro rytmus a měli by vonět. Stripteři jsou dobře ohodnoceni, ale je nezbytná investice do rozličných kostýmů, například trhacích kalhot a je vhodný taktéž dobrý krejčí, který vyhoví nárokům, které předloží striptéři.

 

Striptýzové představení, ohnivá show, noční zábava

Striptéři nepředvádějí bezrizikové striptýzové představení. Pěkně by se spletl, kdo by myslel, že nenese žádné nebezpečí ohnivá striptýzová show, kterou představují někteří striptéři. Je prý nepsanou zvyklostí mezi striptéry nezouvat si boty, jelikož noční zábava a podniky se sem tam neobejdou bez střepů z roztříštěného skla, pročež striptéři, kteří zouvají i obuv riskují poranění.
 
Striptéři využívající pyrotechniku a oheň, které jsou zpestřením samotné striptýzové show, taktéž podstupují určité riziko. Souvisí s tím popáleniny a to považte - na celém těle! Co potom ženy, které se zamilují do striptéra? Jsou to usměvavá riskování, leč mohou pěkně pocuchat nervy. Jisté ženy si po striptýzovém vystoupení dělají všelijaké nároky na striptéry.