Striptýz, striptér, striptérka - historie

Pánský a dámský striptýz - napětí a vzrušení

Striptýz je již dlouhá desetiletí považován za vynikající pobavení, ať už jde o pánský striptýz nebo dámský striptýz. Přináší pozoruhodnou podívanou, napětí, očekávání a vzrušení.
 

Erotické vystoupení striptéři a striptérky završí nahotou

Erotické vystoupení čili striptýz, anglicky striptease, předvádí jedna nebo několik osob, přičemž se účinkující postupně odhalují, zpravidla do rytmu hudby a se specifickou choreografií. Tudíž se pokládá za formu tanečního vystoupení. Striptýzové vystoupení je v mnoha případech zakončené odhalením nahoty. Vystupující ženy se nazývají striptérky, muži potom striptéři.
 

Sexuální revoluce ve striptýzu, muži se svlékli

Striptýz se poprvé dle People’s Almanac vyskytul koncem 19. století v Paříži. Striptýz byl do 70. let 20. století prakticky předváděn pouze ženami, ovšem se stoupající sexuální revolucí se objevovali i muži striptéři.
 

Objednání striptýzu na rozlučku se svobodou na soukromou oslavu, noční kluby

Striptýz se může předvádět v nočních klubech, či v ostatních podnicích. Pánský striptýz je občas součástí soukromé oslavy, VIP akcí, ladies night. Striptéři rovněž navštěvují akce jako jsou firemní večírky, erotický veletrh, maturitní plesy, rozlučka se svobodou, podniková akce, půlnoční překvapení, nebo jako dárek k výročí.
 

Ženy si oblíbily pánský striptýz 

Pánský striptýz se stal oblíbeným až v poměrně nedávné době. Ač to může znít neuvěřitelně, pro tuto změnu byl zásadní postupný tlak na rovnoprávnost žen. Ženy už nechtěly být jen erotickým objektem, na který se chodí dívat převážně muži. Mnozí pánové tento trend pochopili a využili své šance na uplatnění v této oblasti zábavního průmyslu.
 

Sexy těla striptérů přitahují ženy

Pánové Samozřejmě záhy při striptýzu zjistili, že pro úspěch v této branži nestačí jen odhodit svršky a očekávat úspěch. Zjistili, že aby jejich vystoupení byly žádané, musí pro to taky něco udělat. Převážná většina striptérů již dnes věnuje svému vzhledu mnoho energie a času. Štíhlé tělo s vypracovanými svaly je pro většinu žen jistě atraktivnější a eroticky přitažlivější než tělo, o jehož vzhled se muž nestará. Striptéři proto tráví mnoho času posilováním a různými jinými sportovními aktivitami, aby dosáhli „dokonalého“ sexy těla.
 

Striptéři sexuálně vzrušují ženy! Objednání striptýzu na narozeníny, soukromou akci, dámskou jízdu 

Pro show striptéra platí stejná pravidla jako pro striptérky. Jde o to pobavit a zaujmout obecenstvo, vyvolat v něm pocity sexuálního vzrušení a „hříšné“ myšlenky. Velice oblíbení jsou mužští striptéři při různých soukromých akcích, jako jsou například rozlučky se svobodou, narozeniny, ladies night nebo-li dámská jízda a oslavy nejrůznějších ražení.

 

Striptér zapojuje publikum do striptýzového představení 

Samozřejmě stejně tak jako u striptérek je možné si zvolit, zda bude striptér předvádět pouze bezkontaktní striptýz, kdy není dovoleno se vystupujícího jakkoli dotýkat nebo půjde o představení kontaktní, kde se publikum do vystoupení aktivně zapojuje. Mohou striptérovi pomáhat se svlékáním svršků, hladit ho a podobně. V takovém případě je show pro publikum jistě mnohem záživnější než pouhé sledování představení.
 

Erotická show a převleky

Velmi oblíbeným aspektem pánských striptýzových show jsou často používané převleky. Díky nim vám tuto erotickou show může předvést kdokoli, koho si vyberete.