Striptéři a striptérky vzrušují erotickou podívanou na sexy těla

Pánský a dámský stripýz v soukromí eroticky naladí

Kdo už někdy zkusil předvést ať už pánský či dámský striptýz před obecenstvem, třeba jen doma v soukromí před partnerem, jistě nebude namítat, že ač to u většiny profesionálních striptérů vypadá velice snadně, ve skutečnosti to nic jednoduchého není. Jen vybrat vhodnou hudbu je poměrně složité. Musí navozovat patřičně erotickou atmosféru, přitom nebýt moc rychlá ani pomalá, aby bylo možné tanec na ni fyzicky zvládnout a vypadat při tom sexy.
 

Erotická show striptéra a striptérky sexuálně naladí 

Nikdo jistě nestojí o to, aby předním na konci vystoupení stál naprosto zničený striptér nebo striptérka lapající po dechu nebo naopak aby show byla příliš pomalá a nudná. Pánský a dámský striptýz by měl určitě být erotickou show navozující touhu. 
 

Striptéři a striptérky při erotickém tanci sexuálně navnadí publikum

Dalším, také velmi důležitým krokem při erotickém tanci je dokázat se na vybranou hudbu ladně pohybovat a na víc při tom plynule odkládat oblečení. Přiznejme si, že ne každý člověk je pohybově nadaný. Mnoho začínajících striptérů a striptérek proto věnuje nemalý čas návštěvě speciálních kurzů určených přímo na výuku striptýzového tance.
 

Praxe stripérů a striptérek se uplatní

Tyto kurzy většinou vedou bývalí striptéři a striptérky s bohatou praxí či bývalí profesionální tanečníci. Vhodná fyzická kondice je pro profesi striptéra nebo striptérky téměř nutností.
 

Striptér a striptérka vyhovující požadavkům 

Být striptérem nebo striptérkou čili umělcem se může na první pohled jevit jako snadný a nenáročný způsob, jak si vydělat slušné peníze. Ovšem při pohledu z blízka vyžaduje tato profese mnoho času i financí, které musí striptér/ka investovat do sebe samého, aby byl úspěšný. Je to práce jako každá jiná. Nestačí se ji jednou naučit, je třeba se neustále zdokonalovat, učit se novým věcem a naučit se vyhovět stále náročnějším požadavkům obecenstva.